Rabo Club Support Wij doen weer mee. Jij toch ook?

18 augustus 2023

  

Iedereen verdient een club!         Rabo ClubSupport        Wij doen weer mee. Jij toch ook?

 

4 t/m 26 september 2023  

 

Na een prachtig jubileumjaar, waarin wij een halve eeuw Together mochten vieren gaan wij nu enthousiast verder. Met onze bestaande club, maar ook met een aantal nieuwe leden en met  nieuwe, verfrissende  ideeën.

 

Met jouw stem steun je Zangvereniging Together. Uitbreiding van materialen om het podiumgeluid bij onze concerten te versterken, aanschaf van nieuwe muziek  en professionalisering door middel van workshops voor onze leden, daar willen wij met deze actie graag op inzetten.

Via de Rabo App of door in te loggen op de website van de Rabobank kun je stemmen op jouw favoriete club. Je vindt ons onder Together Zang op de site. (inloggen, ga dan naar service/lidmaatschap/Rabo ClubSupport/ bekijk deelnemers)

De stemperiode loopt van 4 t/m 26 september. Alleen leden in het werkgebied van Rabobank Peelland Zuid kunnen stemmen op onze vereniging. 

Jouw stem is voor ons van grote waarde.

Mét onze vrienden, supporters, mét ons publiek en mét onze koorleden: 

“Side by side, hand in hand: We all stand TOGETHER.”