Rabo Clubsupport 2021. Wij doen weer mee. Jij toch ook?

30 september 2021

Rabo ClubSupport 

Wij doen weer mee

Jij toch ook?

Het is heerlijk om weer te kunnen zingen. Wat hebben wij daar lang naar uitgekeken. En wij kunnen niet wachten om weer op te mogen treden voor ons publiek. Muziek geeft het leven kleur.

Met jouw stem steun je onze vereniging bij de voorbereiding van ons 50-jarig jubileum, dat wij op 29 december 2021 en de maanden daarna uitgebreid gaan vieren, met aansprekende optredens. Deze willen wij zoveel mogelijk gratis aanbieden aan ons publiek.

Via de Rabo App of door in te loggen op de website van de Rabobank kun je stemmen op jouw favoriete club. Je vindt ons onder Together Zang op de website.

De stemperiode loopt van 4 tot en met 25 oktober 2021. Alleen leden in het werkgebied van Rabobank Peelland Zuid kunnen stemmen op onze vereniging. Help je ons om een mooie start te kunnen maken met ons jubileumjaar? We all stand TOGETHER.